Tysiące norweskich kibiców piłkarskich zebrało się w niedzielę na Times Square w Nowym Jorku przed meczem Norwegii z Senegalem w grupie I.
Fani ubrani w narodowe barwy Norwegii wypełnili słynny plac. Skandowali, śpiewali i poruszali się w jednym rytmie, podgrzewając atmosferę przed poniedziałkowym wieczornym spotkaniem.
Jeden z kibiców w hełmie wikinga prowadził kolejne przyśpiewki, a tłum chętnie się przyłączał, tworząc żywiołową atmosferę w samym sercu Manhattanu.
Za sprawą zgromadzenia jedno z najbardziej ruchliwych miejsc Nowego Jorku zamieniło się w morze czerwieni, bieli i błękitu, gdy kibice świętowali obiecujący początek turnieju w wykonaniu swojej drużyny.