Newsletter Biuletyny informacyjne Events Wydarzenia Podcasty Filmy Africanews
Loader
Śledź nas
Premierzy Grupy Wyszehradzkiej w Gödöllő

Wideo. V4 szuka nowego początku. „Europa zacznie nas słuchać”

Zaktualizowano:

Premierzy Polski, Czech, Węgier i Słowacji spotkali się w Gödöllő, by dyskutować o odbudowie współpracy w ramach V4 i roli Europy Środkowej w Unii Europejskiej w obliczu rosnących wyzwań gospodarczych i politycznych.

Przeczytaj cały artykuł
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA