Newsletter Biuletyny informacyjne Events Wydarzenia Podcasty Filmy Africanews
Loader
Śledź nas
Reklama

Hiszpania: samochód wjechał w ogródek barowy, wśród rannych dwoje dzieci

Zdjęcie archiwalne. Frigiliana (Malaga)
Zdjęcie archiwalne. Frigiliana (Malaga) Prawo autorskie  Copyright 2013 AP. All rights reserved.
Prawo autorskie Copyright 2013 AP. All rights reserved.
Przez Sergio Garcia
Opublikowano dnia
Udostępnij Obserwuj Euronews w Google
Udostępnij Close Button

Samochód wjechał w klientów ogródka baru w miejscowości Frigiliana, w prowincji Málaga. Śledczy sprawdzają, czy kierująca mogła mieć problemy zdrowotne.

Siedem osób zostało rannych w poniedziałek, gdy samochód wjechał w ogródek jednego z barów w miejscowości Frigiliana (w prowincji Málaga) - poinformowały andaluzyjskie służby ratunkowe. Jak podają lokalne media, wśród poszkodowanych jest co najmniej dwoje nieletnich w wieku 5 i 14 lat.

REKLAMA
REKLAMA

Zgłoszenie napłynęło o godzinie 19.30, gdy kilku świadków zadzwoniło pod numer 112, informując, że samochód osobowy wjechał w klientów siedzących w ogródku baru. Centrum koordynacji wezwało ratownictwo medyczne, policję lokalną i straż pożarną, które ostatecznie nie musiały jednak interweniować.

Początkowo ratownicy mówili o trzech rannych, lecz ostatecznie liczba poszkodowanych wzrosła do siedmiu. Oprócz dwojga dzieci obrażenia odniosły trzy kobiety w wieku 45, 48 i 79 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 44 i 77 lat. Śledczy próbują ustalić, czy osoba kierująca pojazdem miała w chwili zdarzenia problemy zdrowotne.

Przejdź do skrótów dostępności
Udostępnij Obserwuj Euronews w Google

Czytaj Więcej

Tragedia w Holandii: trzy osoby zginęły po wjechaniu auta w grupę dzieci

Samochód wjechał w tłum w Modenie. Wśród rannych Polka

Samochód wjechał w tłum w centrum Lipska. Dwie osoby nie żyją