Samochód wjechał w klientów ogródka baru w miejscowości Frigiliana, w prowincji Málaga. Śledczy sprawdzają, czy kierująca mogła mieć problemy zdrowotne.
Siedem osób zostało rannych w poniedziałek, gdy samochód wjechał w ogródek jednego z barów w miejscowości Frigiliana (w prowincji Málaga) - poinformowały andaluzyjskie służby ratunkowe. Jak podają lokalne media, wśród poszkodowanych jest co najmniej dwoje nieletnich w wieku 5 i 14 lat.
Zgłoszenie napłynęło o godzinie 19.30, gdy kilku świadków zadzwoniło pod numer 112, informując, że samochód osobowy wjechał w klientów siedzących w ogródku baru. Centrum koordynacji wezwało ratownictwo medyczne, policję lokalną i straż pożarną, które ostatecznie nie musiały jednak interweniować.
Początkowo ratownicy mówili o trzech rannych, lecz ostatecznie liczba poszkodowanych wzrosła do siedmiu. Oprócz dwojga dzieci obrażenia odniosły trzy kobiety w wieku 45, 48 i 79 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 44 i 77 lat. Śledczy próbują ustalić, czy osoba kierująca pojazdem miała w chwili zdarzenia problemy zdrowotne.